Hang een bord terug as dinsdag 25 juni.

Op zaterdag 8 juni was het 18 maanden geleden dat de twee herensoftbalteams een thuiswedstrijd speelden in Veenendaal. In die 18 maanden is veel werk verzet. Overleg, wedstrijden regelen, overleg, informatie inwinnen, overleg, knopen hakken en controleren. Het eindresultaat staat! Er staat  een 18 meter hoog hekwerk langs de Rondweg. Een hekwerk dat de verenging heeft geholpen het risico van een bal op de Rondweg drastisch omlaag te brengen. Uitsluiten ervan was geen optie. Geld en tijd voor een “een dak erop” was er eenvoudig weg niet. Geld voor een dak op het jeugdveld was er gelukkig wel. Ook op dat veld zorgt een gespannen netwerk over het fout gebied van de thuisplaat voor een risico verlagend effect van een bal op de Rondweg. Maar er is meer

Voordat het hekwerk geplaatst kon worden, moest het oude verwijderd worden. Daar hingen een groot aantal van onze sponsoren aan. Sponsoren die onze vereniging een warm hart toedragen en dit bevestigen met een financiële bijdrage. Het is daarom tijd om de borden als vereniging terug te hangen. Laten we dat met z’n allen aanstaande dinsdag 25 juni vanaf 19:30 doen en zorgen dat voor ons eigen Slowpitch toernooi onze geldschieters weer hangen!

Wat gaan we doen:

  1. Framewerk terugplaatsen, grondboren, palen plaatsen, dwarsliggers monteren
  2. Reclame bord ophangen aan frame, bouten en moeren schroeven
  3. Schoonmaken, doek met sop er overheen en volgende bord ophangen.

Al het gereedschap en materiaal is er aanwezig. Daar zorgt onze trouwe veldcommissie voor. Jan & Bert!

Om welke borden gaat het?

Het gaat om onderstaande sponsoren en we rekenen op onze leden dat deze borden as dinsdag 25 juni weer hangen.

Tot dinsdag 25 juni 19:30

Borden_terughang_actie